Synofit: unikátny produkt zo Slávky zelenoústej a Kurkumínu

Zloženie Synofitu


Nižšie vidíte podrobný prehľad Synofit prísad v dennej odporúčanej dávke. Kliknite pre zväčšenie.

Ingredients of Synofit

Slávka zelenoústa a Kurkumín

Groenlipmossel en Curcumine - Groenlipmossel voor de gewrichtenSlávka zelenoústa obsahuje špeciálne Omega-3 mastné kyseliny a glykozaminoglykány


Slávka zelenoústa (Perna canaliculus) je kôrovec, ktorý žije iba v nedotknutých vodách okolo Nového Zélandu. Je zdrojom glykozamínoglykánov (vrátane glukozamínu a chondroitínsulfátu) a omega-3 nenasýtených mastných kyselín. Okrem EPA a DHA, obsahuje aj vzácne mastné kyseliny ETA, ETE a DTA. Slávka zelenoústa žije hlavne v oblasti Marlborough Sounds na Novom Zélande. Preto je táto oblasť chránená a Slávka zelenoústa je tu chovaná vo veľkom. Medzinárodná organizácia Blue Ocean Institute zaradila Slávku zelenoústu ako jednu z dvoch najekologickejších morských druhov výživy /eco-friendly seafoods/ na svete.

Groenlipmossel en Curcumine - Curcumine voor de gewrichtenKurkumín chráni zdravé bunky a tkanivá


Kurkumín (Curcuma longa), je najdôležitejšia účinná látka v korení Kurkuma, tiež nazývaná Turmeric. Táto rastlina patrí do spoločnej “rodiny” so zázvorom. Kurkumín je 100% prírodný a bol používaný po stáročia v Indii na dochucovanie potravín a ako farbivo. Kurkumín je antioxidant s ochranným efektom na zdravé tkanivá a bunky.

Vitamín C a Ribes nigrum


Synofit obsahuje vitamín C a listy čiernych ríbezlí (Ribes nigrum). Vitamín C podporuje normálne fungovanie imunitného systému a pomáha udržiavať zdravé chrupavky. Účinné látky v Ribes nigrum majú výživné účinky na svaly a kĺby.

Kapsuly Synofit


Okrem Synofit tekutej formy (k dispozícii vo fľašiach 400 ml alebo 200 ml), sú tiež dostupné Synofit kapsuly. Kapsuly majú dlhšiu životnosť a lepšie sa transportujú v prípade potreby na dovolenku, či výlety.

Pozor! Synofit je jedinečnou kombináciou prísad


Synofit je jediný produkt, ktorý obsahuje 100% čistú Slávku zelenoústu (GLMax™) v skvapalnenej, stabilizovanej forme. NIE JE to extrakt!
Synofit je tiež jediný produkt, v ktorom sú Kurkumín a listy čiernych ríbezlí kombinované so Slávkou zelenoústou prvotriednej kvality. Takže Synofit je dvojnásobne jedinečný!

Existuje mnoho rôznych produktov so Slávkou zelenoústou. Avšak Synofit je svoou kombináciou a obsahom ingrediencií jedinečný a tu sú dôvody, prečo by Synofit mala byť vaša prvá voľba:

  • Slávky sú starostlivo chované a zbierané tak, aby boli trvalo udržiavané silné a zdravé kolónie.
  • Spracovanie sa vykonáva takmer okamžite po zbere, za účelom poskytnutia čo najčerstvejšieho produktu.
  • Nepoužívame žiadne konzervanciá, alebo prísady pri spracovaní, a Slávka zelenoústa nie je spracovaná do koncentrátu alebo prášku, ale je len zmenená forma, takže v našom prípravku je naďalej 100% čistá, originálna Slávka zelenoústa a nič iné!

Okrem toho, Synofit používa špeciálny Bio-Kurkumín (BCM-95®), ktorý má zlepšenú biologickú dostupnosť v gastrointestinálnom trakte.