Použitie Synofitu: čo by ste mali vedieť, než začnete

Ako mám používať Synofit a čo by som mal vedieť, než ho začnem používať?


Je dôležité, aby ste boli dobre informovaní skôr, ako začnete používať Synofit. Napríklad, Synofit sa nesmie použiť, ak máte alergiu na kôrovce, alebo keď máte veľké žlčové kamene.

Pre osobné poradenstvo a ďalšie informácie, môžete samozrejme použiť miesto, kde ste zakúpili Synofit, alebo môžete otázku poslať on-line e-mailom.

Použitie Synofit: vo forme kvapaliny alebo vo forme kapsúl


O Vaše kĺby sa môžete postarať pomocou Synofitu ako kvapaliny (Synofit tekutina), alebo vo forme kapsúl (Synofit kapsuly s tekutinou).

Návod na použitie Synofit tekutiny::
Pre prvých 40 až 80 dní, užívať 5 ml (1/2 polievkovej lyžice) Synofitu perorálne dvakrát denne, každé ráno a večer, 30 minút pred jedlom. Ak po uplynutí tejto doby, budú vaše kĺby pružné a Vy sa budete cítiť pohodlne, môžete znížiť dávkovanie na raz denne 5 ml (najlepšie ráno), alebo dvakrát denne 2,5 ml, 30 minút pred jedlom. V balení je navyše odmerka na zvýšenie pohodlia užívateľa pri dávkovaní. Lyžice na 2,5 a 5,0 ml sú tiež k dispozícii, aby bolo dávkovanie jednoduchšie.

Návod na použitie Synofit kapsuly s tekutinou::
Pre prvých 40 až 80 dní, užívajte jednu (1) kapsulu trikrát denne, 30 minút pred jedlom. Ak po uplynutí tejto doby, budú vaše kĺby pružné a Vy sa budete cítiť pohodlne, môžete znížiť dávku na jednu (1) kapsulu dvakrát denne, 30 minút pred jedlom. V mnohých prípadoch jedna kapsula denne stačí na dlhšie obdobie. Najlepšie je užiť túto kapsulu ráno na lačný žalúdok 30 minút pred raňajkami.

Stiahnite si návod na použitie


Môžete si stiahnuť aktuálny návod na použitie. Máte problémy? Môžete nás kontaktovať, a my Vám pomôžeme pomocou e-mailu.

Otázky?


Môžete sa nás opýtať na čokoľvek. Prejdite na kontaktný formulár, alebo sa pozrite na koho by ste sa mohli obrátiť v rubrike “O nás”.