Kto sme? – Synofit Europe B.V.

O spoločnosti Synofit Europe B.V.

Synofit OfficeSynofit Europe B.V. je mladá holandská marketingová a obchodná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj a následné uvádzanie na trh inovatívnych a unikátnych produktov pre pohybový aparát.
Naša vízia je založená a zameraná na “podporu kĺbov”. Našimi prírodnými produktami sa snažíme zamerať na určitý segment, v ktorom dodávame výrobky najvyššej kvality.
To znamená, že sa aj naďalej budeme zameriavať na zlepšovanie kvality našich produktov a dodávať našim zákazníkom vysoko kvalitné výrobky, ktoré zaručene pomáhajú udržiavať zdravý stav kĺbov. Synofit nielen sleduje príslušné právne predpisy a ich zmeny, ale aj vývoj nových ingrediencií. Synofit kombinuje oba tieto aspekty vo vývoji svojich produktov tak, aby sme mohli aj naďalej ponúkať spotrebiteľovi výrobok najvyššej kvality.

Synofit je registrovaný na Úrade potravín a komodít (VWA) v Holandsku pod číslom 34068254.

O zložení Synofitu

Jednotlivé produkty Synofit boli vyvinuté v Holandsku podľa najnovších vedeckých poznatkov a obsahujú iba tie najkvalitnejšie ingrediencie. To je výsledkom viac ako 30 ročného vývoja a skúseností vo veterinárnej oblasti. Výrobok sa vyrába v Holandsku v súlade s prísnymi HACCP* a GMP normami.

(* HACCP: Analýza rizík a kritických kontrolných bodov je systematický preventívny prístup k bezpečnosti potravín a biologických, chemických a fyzikálnych rizík vo výrobných procesoch, ktoré môžu spôsobiť, že finálny výrobok je nebezpečný a navrhuje merania na zníženie týchto rizík na bezpečnú úroveň.)

IČO (KVK): 51516128 | DPH identifikácia: NL850068514B01 | ABN AMRO Bank, IBAN: NL48ABNA0425052338